The Loom – Twój hotel w centrum Łodzi

The Loom to renomowany hotel w centrum Łodzi, zapewniający połączenie wysokiego standardu hotelowej obsługi, dbałości o wyjątkową aranżację wnętrz i kreatywnego wykorzystania regionalnej tradycji z komfortem, elegancją oraz świetnym położeniem. Strategiczna lokalizacja w centrum miasta spełni oczekiwania naszych gości, a wysoki standard i komfort pobytu zapewni przemiła obsługa. To miejsce idealne zarówno dla podróżujących służbowo, stawiających na nocleg w dobrej lokalizacji, turystów decydujących się na weekendowy wypad, jak i dla całej rodziny, szukającej wygody i dogodnego połączenia z najważniejszymi atrakcjami regionu. Oto kilka rzeczy wyróżniających nasz hotel na mapie miasta:

  • Lokalizacja – centrum miasta na wyciągnięcie ręki

  • Pokoje i wyposażenie hotelu – komfort i wysoki standard

  • Gastronomia – smacznie i z klasą

Lokalizacja – centrum miasta na wyciągnięcie ręki

Nasz czterogwiazdkowy hotel w centrum Łodzi spełni lokalizacyjne oczekiwania zarówno tych gości, którzy zatrzymują się u nas przy okazji służbowych wyjazdów i delegacji, jak i tych, którzy w mieście Łódź zamierzają spędzić urlop, poznając historię i tradycję regionu. Obiekt mieści się w samym centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie strategicznej i najdłuższej w Łodzi ulicy Piotrkowskiej, kultowych zabytków, ale i galerii handlowych. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Plac Wolności, Muzeum Miasta Łodzi oraz Centrum Handlowe Manufaktura. Dzięki temu nasi goście mają niepowtarzalną szansę, aby poznać Łódź zarówno od strony tradycyjnej, jak i tej bardziej modernistycznej.

 Pokoje i wyposażenie – komfort i wysoki standard

Do dyspozycji gości oddano 76 komfortowych i przestronnych pokojów, wyposażonych w wygodne łóżka i dostęp do Internetu. Ich wystrój w subtelny sposób nawiązuje do tradycji i historii łódzkich manufaktur, oddając ducha XX-wiecznej stolicy krajowego przemysłu włókienniczego. W obiekcie znajdują się także 4 sale konferencyjne, które sprawdzą się idealnie na organizację spotkania biznesowego czy firmowego lub rodzinnego eventu. Organizując u nas wydarzenie, możesz liczyć na kompleksową pomoc wykfalifikowanej kadry, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu multimedialnego, profesjonalne nagłośnienie i bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi.

Gastronomia – smacznie i z klasą

Do dyspozycji gości pozostają aż 3 punkty gastronomiczne: Restauracja Wątek, serwująca śniadania, lunche, obiady i kolacje; Lobby Bar, będący idealnym miejscem na kawę czy drinka; Cotton Club – miejsce, w którym zorganizujesz swoją imprezę okolicznościową.